O mně

Laskavá péče o tělo a duši je mojí vášní a posláním. Je pro mě cestou ke štěstí, spokojenosti, hojnosti. Naše duše se odráží v těle a tělo ovlivňuje duši. Masáže pro mě vždy představovaly péči, čas a pozornost, kterou věnuji sobě a potřebám svého těla. Svá těla často necítíme, dokud na sebe neupozorní bolestí, nemocí. Pečlivým vnímáním dokážeme odhalit nerovnováhu, která se třeba zpočátku projevuje velmi jemně, a jejím zachycením předejít vážnějším důsledkům a nezvratným změnám. 

Nemoc vnímám jako nerovnováhu na fyzické, duševní a spirituální úrovni. Vzniká v důsledku konfliktů vztahů v našem těle a okolním prostředí, našeho chtění a našich možností konfrontovaných s přírodními zákony a principy rovnováhy, které vytvářejí harmonii. Toto vychýlení z rovnováhy postihuje nejen určitou část těla nebo orgán, ale organismus jako celek, i jeho bezprostřední okolí, s nímž je spojen určitými vazbami. 

Při terapiích se snažím působit na všechny tyto úrovně a nestavět jen na materialisticky uchopitelném základu. Mou snahou je navodit vám vědomé prožívání, podpořit vás v jeho praktikování či probloubení  úrovně vědomí. Používám kombinaci masérských a energetických technik a hmatů, vycházejících ze havajské a skandinávské masáže tak, abyste maximálně uvolnili tělo i mysl.© 2021 Marcela Pinkasová
            Léčivá masáž
 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!